Vyhledávání
Naše nabídka
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo

 
tel. Praha : +420 283 870 136
tel. Ostrava: +420 596 781 718
tel. Liberec : +420 485 113 070
 
IČO 25253948
 
Firma BG Technik cs, a.s.,
se sídlem U Závodiště 8/251, Praha 5, je zapsána v OR vedeném MS v Praze, oddíl B, vložka 7742.

  
Stroje HONDA jsou technickým zbožím vyžadujícím řádný předprodejní servis a proto smí být prodávány výhradně autorizovanou prodejnou, formou předání stroje zákazníkovi společně s jeho zaškolením.
Podrobnosti o objednávkách, zejména náhradních dílů a příslušenství, najdete v sekci obchodních podmínek.Tipy a doporučení :
Kalendář Akcí VARI
Honda EU 20i F

Úvod » HONDA » Elektrocentrály » Honda EU 20i F
Honda EU 20i F
Výrobce: Honda Otevřít odkaz na výrobce v novém okně
Výrobní kód: H712888
Záruka: 60 měsíců
Hmotnost: 21,000 kg
Dostupnost: skladem
bez DPH s DPH
vaše cena28 917,40 Kč34 990,00 Kč
Cenová akceCenová akce ks
Máte dotaz nebo se chcete podělit o své zkušenosti s tímto produktem?
Počítadlo motohodin - volitelné příslušenství
dobrý den, tomu nerozumím - Počítadlo motohodin - volitelné příslušenství
Pavel Valenta, 16.09.2013 22:30:51
Máte pro autora tohoto příspěvku užitečnou informaci?
Dobrý den,
je to snadné. V základním výbavě se elektrocentrály HONDA EU 20, i EU 10 prodávají bez počítadla motohodin. Je to proto, že tyto kufříkové elektrocentrály nacházejí uplatnění v širokém spektru aplikací. Jsou tiché, lehké, úsporné a díky technologii ”Eco - Throttle” si regulují otáčky v závislosti připojené zátěži.
Nejen díky těmto vlastnostem jsou elektrocentálytedy vhodné pro domácí použití, na chatě či dovolené, ale i pro profi použití ve firmách. Zde je třeba si uvědomit, že pokud podnikatel proplácí zaměstnanci peníze za benzin do elektrocentrály, jistě uvítá pokud bude mít pod kontrolou reálný čas provozu. Navíc ve firmách pracuje s elektrocentrálami více lidí a o údržbu se kolikrát střídají. Počítadlo motohodin vám umožní lépe evidovat skutečný čas provozu a podle toho plánovat servisní prohlídky, či výměnu oleje.
Pokud však zvažujete koupi elektrocentrály HONDA pro domácí použití, pak si tyto věci pravděpodobně ohlídáte, respektive budete měnit olej jednou za sezónu, nebo po cca 100hodinách provozu a nepotřebujete zvyšovat cenu elektrocentrály o počitadlo .

Moc hezký dotaz děkujeme a přejeme krásný den
Milan Čuda, 17.09.2013 15:05:48
Díky za odpověď, ale já jsem spíš očekával odpověď jak lze toto počítadlo jako volitelné příslušenství pořídit a zapojit na EC.
děkuji.
Pavel Valenta
Pavel Valenta, 17.09.2013 17:43:40
Dobrý den,
Originální počítadlo motohodin HONDA je vybaveno krátkým kablíkem, jehož konec se omotá, několika závity, okolo kabelu vedoucího od vysokofrekvenční cívky a připojí druhým koncem ke krabičce s displayem („TACHHOUR“). Co se týká upevnění krabičky TACHHOUR na elektrocentrálu pak u rámové elektrocentrály lze použít k upevnění dvou malých šroubků, které bývají součástí balení, nebo u EU20 bych spíše doporučil použít oboustrannou lepenku a připevnit na plochu horní části popř. u elektrocentrály EU 10 připevnit vyvazovací páskou k úchytnému madlu.
Pokud byste s tím měl problém neváhejte kontaktovat jakoukoli naší kamennou prodejnu HONDA motorové stroje v Praze, Ostravě, či Liberci, kde vám naši odborníci velice rádi pomohou.
Co se pořízení týče, je to ještě snazší. Stačí to objednat přes tento prodejní katalog.
Pokud budete objednávat jen příslušenství, mezi které počítadlo patří, pak se vám k ceně připočte 135,-Kč za poštovné a balné.
Pokud byste objednával celou elektrocentrálu, pak se s vámi spojí pracovník naší prodejny a vše domluví s ohledem na lokalitu, kam bychom stroj vezli a domluvil by další podrobnosti ohledně naservisování, zaškolení a předvedení elektrocentrály HONDA.

Přejeme hezký den
Milan Čuda, 18.09.2013 11:37:25
Příspěvek k produktu ”Honda EU 20i F”
Předmět *
Text příspěvku *
Jméno *
E-mail * (není zobrazen ostatním uživatelům)
Ochrana proti spamu
Kontrolní kód
Kontrolní kód *
Před odesláním formuláře opište kontrolní kód z obrázku!